טבלת מידות נעליים

טבלת מידות נעליים – המרת מידות נעליים US, UK, EU+IL

לקנות נעליים באינטרנט זה קל ומהיר, אבל כדי שזה יהיה גם יעיל – צריכים לדעת מראש מהי מידת הנעליים הדרושה (אחרת תיאלצו להחזיר ו/או להחליף את הרכישה).

מה המידה שלכם? כך מודדים את כף הרגל

כדי לדעת מה המידה שלכם בנעליים, בצעו בדיקה פשוטה באמצעות סרגל או מטר: בדקו מה המרחק בסנטימטרים בין קצה האצבע הארוכה ביותר עד קצה העקב (שימו לב, האצבע הארוכה ביותר לא חייבת להיות הבוהן בהכרח).

בדקו את המרחקים בשתי כפות הרגליים, והתוצאה הגדולה ביותר מביניהן היא הקובעת. לאחר מכן השוו את התוצאה שקיבלתם עם טבלת המידות.

איך מודדים כף רגל - מידת נעל

איך ממירים מידות נעליים

בישראל ובאירופה מידות נעליים נמדדות בסנטימטרים, ולאחר מכן יש להמיר את המדידה במידה הנכונה. לדוגמה – 21.5 סנטימטר שקול לנעל במידה 35 הן בישראל והן באירופה. אורך כף רגל של 27 סנטימטרים שקול לנעל במידה 41 וכן הלאה.

טבלת המידות תסייע להמיר את המידות הישראליות / אירופאיות למידות הנהוגות במדינות אחרות כגון ארצות הברית, בריטניה ועוד.

המספרים שהוצגו בפסקה הקודמת הם ממוצעים בלבד, וזאת מכיוון שמידות נעליים אצל נשים שונות לעומת גברים. לכן צריך להתייחס לשתי הטבלאות ולבחור בהתאם למין הביולוגי שלכם.

כמו כן חשוב להתייחס גם לרוחב כף הרגל ולא רק לאורכה: כף רגל רחבה מהרגיל, ככל הנראה תדרוש נעל במידה שונה, למרות שהאורך מצביע על מידה קטנה יותר.

נקודה חשובה נוספת קשורה למותג שבחרתם. מידה 40 של סאקוני עלולה להיות שונה ממידה 40 של נייקי, כך שיש לקחת זאת מראש בחשבון.

הערה חשובה: טבלת המידות הינה כללית ואינה רלוונטית לכל המותגים.
למציאת המידה המדויקת, מומלץ לבצע חיפוש פרטני של טבלת המידות של המותג הרלוונטי בגוגל.

טבלה להמרת מידות נעליים – נשים

טבלת מידות נעליים לנשים

טבלה להמרת מידות נעליים – גברים

טבלת מידות נעליים לגברים


זקוקים לטבלאות המרה נוספות גם לילדים ולתינוקות?

היכנסו לעמוד zipy.co.il/sizechart