נעלי סניקרס לחתונה

סניקרס לחתונה – נעלי ספורט אלגנטיות לחתן ולאורחים

כשמדובר ביום חתונתו, גם הגבר רוצה להשקיע במראה ובטיפוח – אבל זה לא בהכרח אומר לקרוע את הכיס.

אחד הטרנדים המתפשטים והולכים בשנים האחרונות, הוא נעלי סניקרס לחתן ולאורחים (בדרך כלל בצבע לבן, אבל לא רק).

הם יפים, נוחים ולא פחות חשוב – חסכוניים בהשוואה לנעלי חתן מסורתיות, שבדרך כלל עולות יותר. סניקרס לבנים, כחולים או בצבע אחר הם כבר שגרה בחתונות, ולא רק אצל האורחים.

גם החתנים עצמם מרשים לעצמם להרגיש יותר משוחררים ופחות תקועים במסורות העבר, וזה בא לידי ביטוי (בין היתר) גם בסוג הנעליים שהם נועלים ביום חתונתם.

סניקרס נייקי בצבעי תכלת
סניקרס נייקי בצבעי תכלת

למה, בעצם? כי כיום אנחנו מרשים לעצמנו ליהנות ולהתענג על נוחות, ופחות לחשוב על איך זה נראה כלפי חוץ ומה אחרים חושבים.

אז נכון שלא נגיע לחתונה עם נעליים מטונפות, ונרצה לשמור על רמה יחסית גבוהה של אלגנטיות; אבל נעלי סניקרס לבנים – לדוגמה – הם פתרון מצוין לכל חתונה. גם סניקרס שחורים או בצבע תכלת בהחלט תופסים כאן מקום של כבוד.

בנוגע למותג – זה כבר באמת נתון לבחירתכם. יש כאלה שמעדיפים מותגים ידועים ומכובדים כגון סניקרס של אדידס, נייקי או אנדר ארמור; ויש כאלה שיעדיפו מותגים פחות מוכרים אבל לא פחות יוקרתיים – פלדיום, בלוצ’י מילאנו, מירל וכן הלאה.

תכלס, המותג כאן פחות חשוב מהתחושה הנוחה ברגל והעובדה שמדובר בנעל איכותית שנותנת עבודה גם בחתונה.

סניקרס טימברלנד בצבע לבן
סניקרס טימברלנד בצבע לבן

מעבר לכך, כדאי מאוד שתהיה התאמה כלשהי בין החליפה שתלבשו לחתונה ובין הנעליים. כל עוד יש התאמה יפה שלא מציקה בעיניים, זה באמת לא משנה אם תלבשו חליפה בהירה ונעליים שחורות, או חליפה כהה ונעליים בהירות.

ניגודיות היא בדרך כלל הבחירה השולטת אצל רובנו, אבל יש כאלו שיעדיפו מראה יותר ייחודי באמצעות סקאלת צבעים מונוכרומטית (לדוגמה חליפה לבנה עם סניקרס לבנים).


לא בטוחים מה מתאים? צרו קשר באמצעות הצ’ט או בעמוד שירות לקוחות – ונשמח לסייע.

קידום אורגני > עמית אדלר